HeavenGuild

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
HeavenGuild

Heaven is open! Ordin de la Sf.Petre!


5 participanți

    cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- )

    avatar
    Heckzor_
    Vizitator


    cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- ) Empty cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- )

    Mesaj  Heckzor_ 6/8/2010, 13:09

    Nume/prenume in real life: Alexandru
    Numele din joc de pe fiecare db (caracter principal)/rasa caracterului(elf,bk,mg,dl,sm):97d - MG - disconect_MG , Heckzor - bk - season actual
    Varsta/data nasterii: 23
    O mica descriere a dumneavoastra (cateva cuvinte) din viata de zi cu zi: Ma numesc Alexandru si sunt din Craiova.
    Guilds in care ati mai fost: -
    Motivul "plecarii" (daca exista): -
    De cand jucati Mu pe LinkMania: am jucat pe link, am plecat pe alte serv si acum am revenit Smile
    Enumerati "antecedentele" grave (suspenduri, etc.): -
    Numele persoanelor ce va recomanda (daca exista)(Optional) : ElfRau , SoriN-Sm
    avatar
    [Neo]
    Vizitator


    cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- ) Empty Re: cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- )

    Mesaj  [Neo] 6/8/2010, 13:42

    data fiind varsta lui , pro
    avatar
    Horia!


    Mesaje : 131
    Data de inscriere : 28/11/2009

    cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- ) Empty Re: cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- )

    Mesaj  Horia! 6/8/2010, 13:52

    Cererea e facuta in2-3 min , te-as ruga sa o refaci si sa fie mai consistenta , apoi am sa-mi dau si eu cu parerea.
    Neo
    Neo


    Mesaje : 14
    Data de inscriere : 06/08/2010
    Varsta : 32
    Localizare : Filiasi

    cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- ) Empty Re: cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- )

    Mesaj  Neo 6/8/2010, 15:12

    Horia! a scris:Cererea e facuta in2-3 min , te-as ruga sa o refaci si sa fie mai consistenta , apoi am sa-mi dau si eu cu parerea.
    un motiv pt care vrei sa intri?
    avatar
    Heckzor_
    Vizitator


    cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- ) Empty Re: cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- )

    Mesaj  Heckzor_ 6/8/2010, 15:27

    Timpul aproximativ petrecut in joc : L-V : dim. de la 9-10 la 12-1 noaptea , S-D : cand am timp
    Motivul pentru care vreau sa fac parte din -Eqz- : Pentru a ajuta, a fi ajutat, socializare.
    Neo
    Neo


    Mesaje : 14
    Data de inscriere : 06/08/2010
    Varsta : 32
    Localizare : Filiasi

    cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- ) Empty Re: cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- )

    Mesaj  Neo 6/8/2010, 15:39

    Heckzor_ a scris:Timpul aproximativ petrecut in joc : L-V : dim. de la 9-10 la 12-1 noaptea , S-D : cand am timp
    Motivul pentru care vreau sa fac parte din -Eqz- : Pentru a ajuta, a fi ajutat, socializare.
    asteptam si decizia celorlalti.
    Mykidutza
    Mykidutza
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 1508
    Data de inscriere : 25/11/2009

    cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- ) Empty Re: cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- )

    Mesaj  Mykidutza 6/8/2010, 16:46

    sa inteleg ca aici se vor face recrutarile si ptr ally? (in speta de fata eqz)
    partea buna e ca: asa cunoastem mai bine cu cine ne conversam in ally
    partea mai putin buna: nu s-a dovedit o ideea practica (sau nu a mers) amestecul in politica de recrutari al celorlalte guilde din ally (eu sustin principiul: tu il iei, tu il crapi daca face prostii Wink, pentru a nu exista discutii apoi))
    Neo
    Neo


    Mesaje : 14
    Data de inscriere : 06/08/2010
    Varsta : 32
    Localizare : Filiasi

    cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- ) Empty Re: cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- )

    Mesaj  Neo 6/8/2010, 17:06

    Mykidutza a scris:sa inteleg ca aici se vor face recrutarile si ptr ally? (in speta de fata eqz)
    partea buna e ca: asa cunoastem mai bine cu cine ne conversam in ally
    partea mai putin buna: nu s-a dovedit o ideea practica (sau nu a mers) amestecul in politica de recrutari al celorlalte guilde din ally (eu sustin principiul: tu il iei, tu il crapi daca face prostii Wink, pentru a nu exista discutii apoi))
    am zis ca sa fie si ceilalti de acord cu persoanele recrutate in ally sa nu luam de capu nostru , din moment ce nu toti ne avem la suflet cu fiecare.
    YonutzD
    YonutzD


    Mesaje : 1582
    Data de inscriere : 25/11/2009
    Localizare : pe aici pe undeva

    cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- ) Empty Re: cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- )

    Mesaj  YonutzD 6/8/2010, 19:04

    in cazul asta,eu mai astept si niste pareri ale celor care il recomanda
    Neo
    Neo


    Mesaje : 14
    Data de inscriere : 06/08/2010
    Varsta : 32
    Localizare : Filiasi

    cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- ) Empty Re: cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- )

    Mesaj  Neo 6/8/2010, 19:18

    YonutzD a scris:in cazul asta,eu mai astept si niste pareri ale celor care il recomanda
    n-au acces si nici conturi
    YonutzD
    YonutzD


    Mesaje : 1582
    Data de inscriere : 25/11/2009
    Localizare : pe aici pe undeva

    cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- ) Empty Re: cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- )

    Mesaj  YonutzD 6/8/2010, 19:26

    nu le trebuie cont ca sa posteze la recrutari. e free 4 all
    avatar
    ElfRau
    Vizitator


    cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- ) Empty Re: cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- )

    Mesaj  ElfRau 6/8/2010, 21:27

    PRO din partea mea este de treaba
    thora
    thora
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 1919
    Data de inscriere : 24/11/2009
    Varsta : 44
    Localizare : Dracula's country

    cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- ) Empty Re: cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- )

    Mesaj  thora 6/8/2010, 22:44

    Nu ma pot opune recrutarii la Eqz pentru ca sectiunea este free for all deci din partea mea e ok Very Happy Oricum guildul lui Neo va decide in final Very Happy
    Neo
    Neo


    Mesaje : 14
    Data de inscriere : 06/08/2010
    Varsta : 32
    Localizare : Filiasi

    cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- ) Empty Re: cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- )

    Mesaj  Neo 7/8/2010, 04:52

    thora a scris:Nu ma pot opune recrutarii la Eqz pentru ca sectiunea este free for all deci din partea mea e ok Very Happy Oricum guildul lui Neo va decide in final Very Happy
    bun.
    thora
    thora
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 1919
    Data de inscriere : 24/11/2009
    Varsta : 44
    Localizare : Dracula's country

    cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- ) Empty Re: cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- )

    Mesaj  thora 10/8/2010, 22:16

    ok closed than cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- ) 6809

    Continut sponsorizat


    cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- ) Empty Re: cerere recrutare in ally ( guild -Eqz- )

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: 14/5/2024, 16:54