HeavenGuild

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
HeavenGuild

Heaven is open! Ordin de la Sf.Petre!


5 participanți

    ally

    avatar
    oldgard
    Vizitator


    ally Empty ally

    Mesaj  oldgard 29/11/2010, 23:49

    Salut sunt s0ar007 si din pacate nu vin la voi cu un cadou de craciun ci doar cu o invitatie in alianta noastra care e formata din 3 guilde
    oldgard 61 membri dar multi joaca foarte rar gm s0are007DL
    oldgard 27 membri care intra zilnic gm oldgard
    WarLord 19 membri gm >Angel<
    :::: nu ducem lipsa de elfi ; holder ; membri :::


    NOi am mai avut ally insa sa sfarsit urat din cauza unor certuri cu un anumit player din guilda mea care acuma a iesit...
    acuma la noi toti care gresesc platesc avem si un forum in care am stabil niste reguli pentru a numai exista nici o cearta atat in g cat si in ally


    Ati fi bine veniti deoarce aveti membri care sunt ok si ar prinde bine atat la partyuri cat si la chat..

    propun sa intrati pt o saptamana de probe daca apar probleme sa le rezolvam dak nu pot fi rezolvate puteti sa iesiti frumos si nimeni nu se supara..

    de pierdut nu aveti ce pierde..e o simpla incercare .merita sa incercam ceva frumos impreuna:P o relatie amoroasa:)) o familie mai mare acuma in apropierea sarbatorilor


    p.s: tin sa va anuntz ca guilda : Fear si Cycan (doar guildele nu ally lor) nu sunt prea placute guildei noastre...din cauza incompetentei in joc si limbajului deblasat.


    cred ca numai este necesar sa mentionez alceva in cerere:P astept pararea voastra . va pupa soare:P
    Vali
    Vali


    Mesaje : 136
    Data de inscriere : 20/11/2010

    ally Empty Re: ally

    Mesaj  Vali 30/11/2010, 12:10


    Se pare ca eu sunt primul care posteaza la acest post al tau soare. Imi pare rau dar guilda/ally voastra nu este vanata doar de Frear sau Cican. Am observat ca pe acest server tu (ca gm la ally) ai foarte multe conflicte cu diferiti playeri. Nu vreau ca Heaven sa fie si ea la randul ei vanata doar din cauza ca suntem in ally cu voi.

    Deci din partea mea e un contra. Smile
    avatar
    oldgard.
    Vizitator


    ally Empty Re: ally

    Mesaj  oldgard. 30/11/2010, 15:09

    cei cu care am confilecte sunt cei care au fost in oldgard si au fost ajutati de mine sa creasca si cu iteme ...........
    dupa ce il imbraci pe unu si da mai mutl de 5 rr uri la tine in guilda tu cum te ai simti cand el ar pleca fara sa zica nici macar un ms?aia este treaba mea cu a lor .. probeleme cu toata guilde este doar cu Fear si Cycan
    Mykidutza
    Mykidutza
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 1508
    Data de inscriere : 25/11/2009

    ally Empty Re: ally

    Mesaj  Mykidutza 30/11/2010, 18:43

    well..multumim de oferta, dar momentan suntem intr-o perioada de concediu in ceea ce priveste ally Smile
    Mafy
    Mafy


    Mesaje : 359
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Varsta : 34
    Localizare : In Spatele Tau >:)

    ally Empty Re: ally

    Mesaj  Mafy 1/12/2010, 02:23

    pro
    thora
    thora
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 1919
    Data de inscriere : 24/11/2009
    Varsta : 44
    Localizare : Dracula's country

    ally Empty Re: ally

    Mesaj  thora 1/12/2010, 12:14

    Yoy soare :d sincer numai ce am "iesit" dintr-o alianta iar si momentan nu cred ca mai intram in vreo ally insa va multumim de invitatie si daca se razgandesc ingerasii mei te cautam cu drag daca mai este loc.
    avatar
    oldgard
    Vizitator


    ally Empty Re: ally

    Mesaj  oldgard 1/12/2010, 14:17

    app: anuntz WarLords numai sunt la noi in ally pe motivul ca au recrutat un nesimtit care a plecat la noi dupa ce a dat membri guildei afara pt a lua oameni din guilda lui cu care era cu alt caracter.

    Iar cat despre loc in ally sigur o sa fie ca numai iau toti copii in ally..

    Razz

    LMA romania:X
    avatar
    soarele
    Vizitator


    ally Empty Re: ally

    Mesaj  soarele 8/12/2010, 21:16

    am vazut ca ati facut ally:> unde e gm sa dau alliance=)))))) sau nu sunteti de acord:-s?
    Vali
    Vali


    Mesaje : 136
    Data de inscriere : 20/11/2010

    ally Empty Re: ally

    Mesaj  Vali 8/12/2010, 21:39

    Nu stiu...trebuie vorbit in ally Smile
    avatar
    soarele
    Vizitator


    ally Empty Re: ally

    Mesaj  soarele 8/12/2010, 22:56

    aaaa da.........:-/
    avatar
    soarele
    Vizitator


    ally Empty Re: ally

    Mesaj  soarele 8/12/2010, 23:30

    sper ca va hotarati pana maine seara ca dupa de vineri n se mai fac aliantze
    Rudy
    Rudy


    Mesaje : 738
    Data de inscriere : 24/11/2009
    Varsta : 38

    ally Empty Re: ally

    Mesaj  Rudy 10/12/2010, 02:46

    Din cate tin minte acea persoana care a bagat bete in roata de la inceput a fost Bl@ckStyle, personaj ce nici acum nu o inghit. A fost dat odata afara din guild/ally, in urma certurilor cu mai toti membrii si glumele deplasate plus putin limbaj de mahala, numai ca apoi sa fie luat iara de tine in guild. Apoi la nici cateva saptamani iara certuri, glume deplasate, si ulterior cand toti iti spuneau ca asa nu se mai poate si ca trebuie facut ceva, tu ai ramas pe a ta inloc sa incerci sa asculti, de aici s-a si rupt alianta. Coreacteaza-ma daca gresesc te rog.
    Asa ca nu stiu cat de tentati sa fim sa refacem o alianta cu un GM de guilda ce nu vrea sa asculte si face cum il taie capul crezand ca e o intreaga conspiratie impotriva lui si membrilor guildei sale.
    avatar
    soarele
    Vizitator


    ally Empty Re: ally

    Mesaj  soarele 10/12/2010, 19:29

    1 Din cate ai observat aceela numai este in guilda...
    2 acuma numai este ca inainte.....sau schimbat fff multe.."glumele care le considerati voi deplsate"
    3 insa Ceea ce observ ca se trateaza cu neseriozitate este acest topic .. care l-am deschis acuma ceva timp.. si ati zis ca nu faceti ally.. dintr o data ati facut ally cu niste persoane care sunt sigur ca nu ati vorbit inainte mea...iar eu nu am primit nici un raspnus aici.. fie el pozitiv fie negativ... urat din partea voastra....

    sanatate si sarbatori fericite.. in caz de ceva ma cautati pe joc.. ca mi sa urat sa dau refreash la acesta pagina zi de zi si sa nu vad nici nu raspuns.. bye
    Mykidutza
    Mykidutza
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 1508
    Data de inscriere : 25/11/2009

    ally Empty Re: ally

    Mesaj  Mykidutza 10/12/2010, 21:59

    well...fara suparare, noi am incercat sa iti transmitem un raspuns...mai diplomatic, dar nah..nu te-ai prins
    ideea e ca nu ne interesa o ally cu tine, dar multumim ca te-ai gandit la noi
    si
    SARBATORI FERICITE tuturor! Smile
    avatar
    soare
    Vizitator


    ally Empty Re: ally

    Mesaj  soare 11/12/2010, 01:07

    eu am vb alceva si mi sa zis alceva.. iar de la tine nu vad nici nu raspuns.. insa o so iau ca pe o jignire ..
    thora
    thora
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 1919
    Data de inscriere : 24/11/2009
    Varsta : 44
    Localizare : Dracula's country

    ally Empty Re: ally

    Mesaj  thora 11/12/2010, 12:06

    Hai nu va mai certati am sa discut cu Gandy sa vedem daca sa intrati la noi in ally sau nu.
    Mykidutza
    Mykidutza
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 1508
    Data de inscriere : 25/11/2009

    ally Empty Re: ally

    Mesaj  Mykidutza 11/12/2010, 12:33

    ia-o cum vrei....de la mine e raspunsul NU, poftim ^^
    ps. teo, el vrea sa merge noi in ally lui, lucru pe care il exclud din start. chiar nu ti-a ajuns povestea cu cyborg?
    avatar
    soarele
    Vizitator


    ally Empty Re: ally

    Mesaj  soarele 11/12/2010, 15:39

    eu zic ca tu sa citesti mai bine si dupa sa sari aiurea la cearta....

    dar de...asa e omu....
    avatar
    soarele
    Vizitator


    ally Empty Re: ally

    Mesaj  soarele 13/12/2010, 02:18

    cererea de ally pica uni dintre voi sunt prea nesimtiti. azi auzi ca nu luarati un caracter pe motiv ca e din oldgard .. sa nu va asteptati la prea mare amabilitate de acuma incolo dela mine..
    spor
    Mafy
    Mafy


    Mesaje : 359
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Varsta : 34
    Localizare : In Spatele Tau >:)

    ally Empty Re: ally

    Mesaj  Mafy 13/12/2010, 03:23

    soarele a scris:cererea de ally pica uni dintre voi sunt prea nesimtiti. azi auzi ca nu luarati un caracter pe motiv ca e din oldgard .. sa nu va asteptati la prea mare amabilitate de acuma incolo dela mine..
    spor

    soare, acum pui paie pe foc ?, de-aici se intelege ca ai cautat un motiv sa dai pk pe cei din Heaven, daca cineva de la noi nu vrea sa ia in pty pe cnva de la voi, e treaba lui/lor, eu am avut, si am party cu cei de la tine, daca aud ca incepi cu pk-urile, o sa incepem si noi cu pk-urile pe cei de la tine daca e asa
    avatar
    CyB0rG
    Vizitator


    ally Empty Re: ally

    Mesaj  CyB0rG 13/12/2010, 13:32

    Mikydutza:`ia-o cum vrei....de la mine e raspunsul NU, poftim ^^
    ps. teo, el vrea sa merge noi in ally lui, lucru pe care il exclud din start. chiar nu ti-a ajuns povestea cu cyborg?`


    deci te rog frumos sa ma ierti ca am indraznit sa te supar^^
    avatar
    soarele
    Vizitator


    ally Empty Re: ally

    Mesaj  soarele 13/12/2010, 16:44

    omule si eu am luat din heaven f multi in pt si am dat si spoturi nu e asta problema..ma inteleg chiar bine cu uni din Heaven

    insa de acuma incolo se schimba situatia pt ca vad ca dupa ce ca astept aici o luna pt un raspuns mai aud si chesti care nu imi plac..


    si mikidutza app dak citeai vedaei ca eu vruiam sa intru la voi nu voi la mine..

    insa oricum nu vreau sa mai vb de ally ~ excludem asta~

    da ti closed la topic ne auzim joc (uni dintre voi nu aveti obraz)
    Mykidutza
    Mykidutza
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 1508
    Data de inscriere : 25/11/2009

    ally Empty Re: ally

    Mesaj  Mykidutza 13/12/2010, 18:32

    CyB0rG a scris:Mikydutza:`ia-o cum vrei....de la mine e raspunsul NU, poftim ^^
    ps. teo, el vrea sa merge noi in ally lui, lucru pe care il exclud din start. chiar nu ti-a ajuns povestea cu cyborg?`


    deci te rog frumos sa ma ierti ca am indraznit sa te supar^^

    se aproba domnu militian
    Mykidutza
    Mykidutza
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 1508
    Data de inscriere : 25/11/2009

    ally Empty Re: ally

    Mesaj  Mykidutza 13/12/2010, 18:33

    soarele a scris:omule si eu am luat din heaven f multi in pt si am dat si spoturi nu e asta problema..ma inteleg chiar bine cu uni din Heaven

    insa de acuma incolo se schimba situatia pt ca vad ca dupa ce ca astept aici o luna pt un raspuns mai aud si chesti care nu imi plac..


    si mikidutza app dak citeai vedaei ca eu vruiam sa intru la voi nu voi la mine..

    insa oricum nu vreau sa mai vb de ally ~ excludem asta~

    da ti closed la topic ne auzim joc (uni dintre voi nu aveti obraz)

    de aia nu mai ninge
    Rudy
    Rudy


    Mesaje : 738
    Data de inscriere : 24/11/2009
    Varsta : 38

    ally Empty Re: ally

    Mesaj  Rudy 13/12/2010, 23:18

    Eu ma mir ca dupa atatea replyuri de ale noastre, mai mult sau mai putin subtile in care iti aratam clar dezinteresul nostru de a face ally iara cu voi, inca mai postezi aici.
    Dar nah, poate jocul asta sentimental cum schimbi tu foaia, cum faci si dregi, te gandesti ca ne va schimba parerea noastra fata de ce anume vrei.
    As ruga un mod sa inchida topicul asta daca li se pare ok, ca o lungim aiurea.

    Continut sponsorizat


    ally Empty Re: ally

    Mesaj  Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: 14/5/2024, 10:20