HeavenGuild

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
HeavenGuild

Heaven is open! Ordin de la Sf.Petre!


    Mesaj pentru Heaven

    avatar
    Iubaretu
    Vizitator


    Mesaj pentru Heaven Empty Mesaj pentru Heaven

    Mesaj  Iubaretu 15/4/2011, 15:17

    Vreau sa imi cer scuze pentru limbajul de ieri in fara membrilor din Heaven si nu in fata lui nggr sau Kriss.
    Din moment ce contul meu a fost blocat pe forum si am fost dat afara si din guild pot sa imi dau seama ca nu mai am sanse sa ma intorc.

    Eu ma bucur ca am fost in acest guild si tin sa va multumesc pentru tot ajutorul acordat.Sper sa intorc toate favorurile.

    Va urez o zi buna si spor la lvl Smile

    Iubaretul
    thora
    thora
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 1919
    Data de inscriere : 24/11/2009
    Varsta : 44
    Localizare : Dracula's country

    Mesaj pentru Heaven Empty Re: Mesaj pentru Heaven

    Mesaj  thora 16/4/2011, 10:50

    Si mie imi pare nespus de rau indiferent provocat sau nu...nu trebuiau spuse asemenea cuvinte, eu aveam alta parere despre tine si mi-ai fost foarte drag mai ales ca erai tot timpul langa noi pe forum. Ai grija de tine }{
    avatar
    Iuba
    Vizitator


    Mesaj pentru Heaven Empty ....

    Mesaj  Iuba 16/4/2011, 18:40

    sper ca s-a facut dreptate cum trebuie.eu am jignit pentru ca am fost jignit si am fost dat afara....sau o sa raman uimit cand o sa il vad pe nggr in guild?
    avatar
    ///
    Vizitator


    Mesaj pentru Heaven Empty ...

    Mesaj  /// 16/4/2011, 19:36

    mda...l-am vz pe nggr inca in guild.frumos.eu sunt cel jignit..raspund cu aceeasi moneda...el ramane in guild...si eu pe langa.

    multumesc YonutzD
    avatar
    Abis
    Vizitator


    Mesaj pentru Heaven Empty Rusine

    Mesaj  Abis 16/4/2011, 20:21

    Defapt nici nu ma asteptam la altceva.nu prea ma mira.sunt destui pe acolo care puteau sa aiba un cuvant in legatura cu asta.

    cine a luat decizia asta...inseamna ca e intelept.

    Nume real : Stefan
    Nume de joc : Abis
    Comportament : nebun,haios,enervant de energic si vesel,agresiv cand trebuie.


    in urma cuvintelor " marsh ma " si " mm " a lu nggr...am izbucnit si mi-am varsat dracii spunand niste lucruri urate pe care nu o sa le regret mai ales dupa ce am vz ca el care este intrat de 2 sapt si deja a jignit un membru care era mai bine de 2 luni acolo.

    si multumesc inca odata yonutz pentru ca m-ai dat afara.daca era sa tac din gura la cuvintele care mi s-au adresat sunt sigur 100% ca nu se lua nici o masura contra lui nggr,dar pentru mine s-au luat.

    cat despre nggr si kriss...voi avea eu grija de ei de fiecare data cand voi avea posibilitatea.

    da.chiar " sufar " ca am fost dat afara in acel hal,pentru ca mi-a placut in acest guild in care am fost primit asa de rpd..am fost ajutat cu pt f mult..si cu iteme si cu tot ce am avut nevoie si voi pastra un anumit respect pentru unii membri care merita chiar daca voi avea de pierdut in anumite situatii.

    sunt mic...dar al dracu.

    rusine conducerii pentru acest incident.

    Continut sponsorizat


    Mesaj pentru Heaven Empty Re: Mesaj pentru Heaven

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: 15/5/2024, 15:15