HeavenGuild

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
HeavenGuild

Heaven is open! Ordin de la Sf.Petre!


+3
Anairda
beckss
GoGUt
7 participanți

    Cerere recrutare GoGUt ; GoGUtkokA ; Cristi^^ ; Seiny25

    GoGUt
    GoGUt


    Mesaje : 18
    Data de inscriere : 17/03/2011

    Cerere  recrutare GoGUt ; GoGUtkokA ; Cristi^^ ; Seiny25 Empty Cerere recrutare GoGUt ; GoGUtkokA ; Cristi^^ ; Seiny25

    Mesaj  GoGUt 31/3/2012, 22:35

    Nume/prenume in real life: Simionescu Mihai
    Numele din joc de pe fiecare db (caracter principal)/rasa caracterului(elf,bk,mg,dl,sm):GoGUt (elf) ; GoGUtkokA (sm); pe alte db doar nikurile astea le am avut
    Varsta/data nasterii:24
    O mica descriere a dumneavoastra (cateva cuvinte) din viata de zi cu zi: masterand care si ocupa timpul liber cu mu online
    Guilds in care ati mai fost: AFK , Heaven (DB trecut) s.a.
    Motivul "plecarii" (daca exista): am plecat din Guilda AFK pe motiv ca GM nostru s a lasat de mu, intra foarte rar , nu se mai fac recrutari si am ramas putini
    De cand jucati Mu pe LinkMania: 2005
    Enumerati "antecedentele" grave (suspenduri, etc.): parca am avut pentru dupe , in rest am fost cuminte Razz
    Timpul aproximativ petrecut in joc (Optional) stau multicel , o sa va convingetzi
    Motivul pentru care doriti sa faceti parte din Heaven(Optional): stiu cum o fost DB trecut si mi as dori sa fie la fel
    Care credeti ca poate fi contributia voastra la Heaven? (NU ma refer la partea materiala): sunt o persoana cu bun simt si sper ca intelegerea si comunicarea sa fie pe primul plan
    Numele persoanelor ce va recomanda (daca exista)(Optional) :-


    Ultima editare efectuata de catre GoGUt in 31/3/2012, 22:52, editata de 3 ori
    GoGUt
    GoGUt


    Mesaje : 18
    Data de inscriere : 17/03/2011

    Cerere  recrutare GoGUt ; GoGUtkokA ; Cristi^^ ; Seiny25 Empty Re: Cerere recrutare GoGUt ; GoGUtkokA ; Cristi^^ ; Seiny25

    Mesaj  GoGUt 31/3/2012, 22:44

    am postat eu pentru marian pentru ca mai dureaza pana i se activeaza contul

    Nume/prenume in real life: Marian
    Numele din joc de pe fiecare db (caracter principal)/rasa caracterului(elf,bk,mg,dl,sm):Cristi^^ (bk) ; Seiny25 (sm)
    Varsta/data nasterii:35
    O mica descriere a dumneavoastra (cateva cuvinte) din viata de zi cu zi: e baiat bun , m am intele perfect cu el
    Guilds in care ati mai fost: AFK ,
    Motivul "plecarii" (daca exista): am plecat din Guilda AFK pe motiv ca GM nostru s a lasat de mu, intra foarte rar , nu se mai fac recrutari si am ramas putini
    De cand jucati Mu pe LinkMania: ianuarie 2012
    Enumerati "antecedentele" grave (suspenduri, etc. : nu a avut probleme pana acuma
    Timpul aproximativ petrecut in joc (Optional) sta multicel , o sa va convingetzi
    Motivul pentru care doriti sa faceti parte din Heaven(Optional): ai cu cine te intelege , poate sa fie un prieten bun
    Care credeti ca poate fi contributia voastra la Heaven? (NU ma refer la partea materiala): este o persoana care isi ajuta guilda
    Numele persoanelor ce va recomanda (daca exista)(Optional) : GoGUt
    beckss
    beckss


    Mesaje : 236
    Data de inscriere : 29/05/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Romania, Hunedoara, Deva

    Cerere  recrutare GoGUt ; GoGUtkokA ; Cristi^^ ; Seiny25 Empty Re: Cerere recrutare GoGUt ; GoGUtkokA ; Cristi^^ ; Seiny25

    Mesaj  beckss 1/4/2012, 09:37

    Pro, 2 saptamani de proba.
    Anairda
    Anairda


    Mesaje : 1503
    Data de inscriere : 23/05/2010
    Varsta : 32
    Localizare : Rosiorii De Vede

    Cerere  recrutare GoGUt ; GoGUtkokA ; Cristi^^ ; Seiny25 Empty Re: Cerere recrutare GoGUt ; GoGUtkokA ; Cristi^^ ; Seiny25

    Mesaj  Anairda 1/4/2012, 13:27

    la Cristii 2 sapt proba..
    in ceea ce-l priveste pe Gogut, inca nu stiu, pentru ca aseara vroia sa-mi faca preluare, si alta data m-a amenintat ca de ii fac preluare lui "x" care era mai jos, vine si-mi face preluare mie peste noapte Smile)...
    GoGUt
    GoGUt


    Mesaje : 18
    Data de inscriere : 17/03/2011

    Cerere  recrutare GoGUt ; GoGUtkokA ; Cristi^^ ; Seiny25 Empty Re: Cerere recrutare GoGUt ; GoGUtkokA ; Cristi^^ ; Seiny25

    Mesaj  GoGUt 1/4/2012, 13:44

    Anairda a scris:la Cristii 2 sapt proba..
    in ceea ce-l priveste pe Gogut, inca nu stiu, pentru ca aseara vroia sa-mi faca preluare, si alta data m-a amenintat ca de ii fac preluare lui "x" care era mai jos, vine si-mi face preluare mie peste noapte Smile)...
    eu imi protejam membri guildei in care eram si inca sunt , nu vad cu ce am gresit

    si preluare ce are daca fac? inca nu sunt in guild
    Venin
    Venin


    Mesaje : 1125
    Data de inscriere : 25/11/2009
    Localizare : Timisoara

    Cerere  recrutare GoGUt ; GoGUtkokA ; Cristi^^ ; Seiny25 Empty Re: Cerere recrutare GoGUt ; GoGUtkokA ; Cristi^^ ; Seiny25

    Mesaj  Venin 1/4/2012, 14:20

    GoGUt a scris:
    Anairda a scris:la Cristii 2 sapt proba..
    in ceea ce-l priveste pe Gogut, inca nu stiu, pentru ca aseara vroia sa-mi faca preluare, si alta data m-a amenintat ca de ii fac preluare lui "x" care era mai jos, vine si-mi face preluare mie peste noapte Smile)...
    eu imi protejam membri guildei in care eram si inca sunt , nu vad cu ce am gresit

    si preluare ce are daca fac? inca nu sunt in guild
    @gogut:contra, nu ameninti membrii guildei in care vrei sa intri No
    @cristy^^: 2 saptamani proba daca nu e la pachet cu gogutz Smile
    Anairda
    Anairda


    Mesaje : 1503
    Data de inscriere : 23/05/2010
    Varsta : 32
    Localizare : Rosiorii De Vede

    Cerere  recrutare GoGUt ; GoGUtkokA ; Cristi^^ ; Seiny25 Empty Re: Cerere recrutare GoGUt ; GoGUtkokA ; Cristi^^ ; Seiny25

    Mesaj  Anairda 1/4/2012, 14:36

    pe vremea aia nu facuse cerere sa intre in guilda...
    dar nici sa imi faci preluare cu o zi inainte sa intrii in g nu e prea placut.
    in fine, 2 sapt de proba, sa nu fiu eu oaia rea Smile.
    ce zici alex? :p
    Venin
    Venin


    Mesaje : 1125
    Data de inscriere : 25/11/2009
    Localizare : Timisoara

    Cerere  recrutare GoGUt ; GoGUtkokA ; Cristi^^ ; Seiny25 Empty Re: Cerere recrutare GoGUt ; GoGUtkokA ; Cristi^^ ; Seiny25

    Mesaj  Venin 1/4/2012, 14:41

    oricum nu prea mai conteaza parere mea, totusi daca tu treci peste fie.
    2 saptamani proba la amandoi si de la mine
    YonutzD
    YonutzD


    Mesaje : 1582
    Data de inscriere : 25/11/2009
    Localizare : pe aici pe undeva

    Cerere  recrutare GoGUt ; GoGUtkokA ; Cristi^^ ; Seiny25 Empty Re: Cerere recrutare GoGUt ; GoGUtkokA ; Cristi^^ ; Seiny25

    Mesaj  YonutzD 1/4/2012, 16:16

    contra. nu conteaza in ce guilda esti/vrei sa fii,conteaza bunul simt si respectul pe aici.
    AnaMaria
    AnaMaria


    Mesaje : 1206
    Data de inscriere : 25/09/2011
    Localizare : Unde omul (se) mulţumeşte, acolo raiul îl găseşte.

    Cerere  recrutare GoGUt ; GoGUtkokA ; Cristi^^ ; Seiny25 Empty Re: Cerere recrutare GoGUt ; GoGUtkokA ; Cristi^^ ; Seiny25

    Mesaj  AnaMaria 1/4/2012, 16:30

    Contra.

    P.S Lasa ana sa fiu eu oaia neagra. Basketball

    EDIT:

    Sa imi spun si motivele pentru ce "Contra".

    Gogut a facut preluare pe un membru in guilda in care vrea sa intre. (imi da de gandite, totusi, stia din timp ca vrea sa faca cerere de intrare in heaven, si tot a incercat sa faca preluare, asta denota ca nu are respect pentru guild si membrii)

    Cristi^^. La Cristi^^ am dat contra fiindca in una din saptamanile trecute, am trecut pe langa el si a inceput sa ma jigneasca.. din cauza lu kimmy presupun.

    Ca o idee finala, v-ati ales AFK de la inceput, si la bine si la rau. De ce cand e la rau o parasiti?
    Asta da de gandit.
    GoGUt
    GoGUt


    Mesaje : 18
    Data de inscriere : 17/03/2011

    Cerere  recrutare GoGUt ; GoGUtkokA ; Cristi^^ ; Seiny25 Empty Re: Cerere recrutare GoGUt ; GoGUtkokA ; Cristi^^ ; Seiny25

    Mesaj  GoGUt 1/4/2012, 17:03

    Ok cautam alta guilda . Spor!
    Cerere retrasa!
    Venin
    Venin


    Mesaje : 1125
    Data de inscriere : 25/11/2009
    Localizare : Timisoara

    Cerere  recrutare GoGUt ; GoGUtkokA ; Cristi^^ ; Seiny25 Empty Re: Cerere recrutare GoGUt ; GoGUtkokA ; Cristi^^ ; Seiny25

    Mesaj  Venin 1/4/2012, 17:53

    Wrong again. Cerere respinsa Smile
    GoGUt
    GoGUt


    Mesaje : 18
    Data de inscriere : 17/03/2011

    Cerere  recrutare GoGUt ; GoGUtkokA ; Cristi^^ ; Seiny25 Empty Re: Cerere recrutare GoGUt ; GoGUtkokA ; Cristi^^ ; Seiny25

    Mesaj  GoGUt 1/4/2012, 18:18

    ms . se pare ca am facut o greseala ca am vrut sa revin in Heaven
    Rudy
    Rudy


    Mesaje : 738
    Data de inscriere : 24/11/2009
    Varsta : 38

    Cerere  recrutare GoGUt ; GoGUtkokA ; Cristi^^ ; Seiny25 Empty Re: Cerere recrutare GoGUt ; GoGUtkokA ; Cristi^^ ; Seiny25

    Mesaj  Rudy 2/4/2012, 16:21

    Impulsivitatea afecteaza grav o decizie. Poate 2-3 membri din 40 sunt contra, asta nu inseamna ca parerea lor nu conteaza, dar nici ca nu puteati intra in guilda.
    Mie unu mi s-a parut ca sunteti oameni seriosi si ca vreti sa faceti o treaba serioasa intr-o guilda serioasa. Poate m-am inselat.

    Multa bafta atunci in cautarile voastre viitoare.



    closed

    Continut sponsorizat


    Cerere  recrutare GoGUt ; GoGUtkokA ; Cristi^^ ; Seiny25 Empty Re: Cerere recrutare GoGUt ; GoGUtkokA ; Cristi^^ ; Seiny25

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: 14/5/2024, 13:37